UNDERGROUNDRAP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UNDERGROUNDRAP

Anasayfakızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D I_icon_mini_portalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D

YazarMesaj
alev_47
Bağımlı Üye

Bağımlı Üye
alev_47

Kadın
Lakap : UYUYAN GÜZEL
Ruh hali : kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D Hacker10
Takım : kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D 1450

kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D Empty
MesajKonu: kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D   kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D Icon_minitimeÇarş. Haz. 25 2008, 14:20

kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D V257358TOP_072

Bazı şeyler artık bana yetmiyo. kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D REDFLOAT1 (Bırak)

kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D Anibull2Annem seninle tanışmak istiyo.kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D REDFLOAT1 (Bırak)

kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D Anibull2Babam seninle tanışmak istiyor.kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D REDFLOAT1 (Bırak)

kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D Anibull2Kendimi asmak istiyorum.kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D REDFLOAT1 (Bırak)

kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D Anibull2Bu gün kendimi yorgun hissediyorum.kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D REDFLOAT1 (Bırak)

kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D Anibull2Uçur beni kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D REDFLOAT1 (Bırak)

kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D Anibull2Hadi yiğidim aslanım kalem kaşlım kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D REDFLOAT1(Hemennnnnn)

kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D Anibull2Yaa bu ayki Tel faturamı sen ödesen kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D REDFLOAT1 (Düşünme bile)

kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D Anibull2Pelin in erkek arkadaşının arabasını gördün mü kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D REDFLOAT1 (Neee bırak tabi)

kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D Anibull2Bendemi o kıyafetten alsam kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D REDFLOAT1 (Koşarak uzaklaş)

kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D Anibull2Sinemamı olmaz ya günümüzü sinema ile berbat etmiyelim ama sen bilirsin kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D REDFLOAT1
(Bırak bırak aman)

kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D Anibull2Evlenirsek ben ütü ve çamaşır olayına girmem kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D REDFLOAT1 (Bırak, birkaç kötü söz de söyleyebilirsin bu durumda)

kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D Anibull2Ayyy bu kıyafet sana hiç yakışmamışşşşşş kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D REDFLOAT1 (Sus ve başka bir tarafa doğru ıslık çalarak yürümeye başla)

kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D Anibull2Şakaların berbat kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D REDFLOAT1 (..!)

kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D Anibull2Cep telefonunu çaldırır kapatırsa kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D REDFLOAT1 (Polis karakoluna yönlendir, bırak)

kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D Anibull2Hayatım ben makyajımı yapıp aşagıya inicem diyip 2 saat gecikiyosa kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D REDFLOAT1
(bırak)
kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D Anibull2Burnumu biraz kaldırsam mı kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D REDFLOAT1 (Kulağını ısır)

kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D Anibull2Siz erkekler futboldan ne anlıyorsunuz kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D REDFLOAT1 (yorum bile yapma, anlamaz çünkü)

kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D Anibull2Özür dilerim geciktim kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D REDFLOAT1 (anlayacaksa eğer konuşmadan sert bi bakış at)

kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D Anibull2Eski erkek arkadaşımla bir yemek yesem ne olurki hem bana önemli bir sey söliyecekmiş çok merak ettim kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D REDFLOAT1 (Son sözlerin mi, mezartaşı için biraz uzun oldu da...)

kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D Anibull2Başkalarının hikayelerini dinleyipte siz erkekler çok kabasınız derse kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D REDFLOAT1 (Kafa göz dal ben suçu üzerime alırım)

kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D Anibull2Evlenince ben senin ayağına basıcam kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D REDFLOAT1 (öyle sansın)

kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D Anibull2Ben eski hayatımda bir diktatörmüşüm biliyormusun kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D REDFLOAT1 (İstiklal marşını söylet)

kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D Anibull2Şu anda seninle konuşamam evde misafirler var kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D REDFLOAT1 (uydudan izlet. anla doğruyu)
kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D Anibull2Ay sıkıldım çıkalım bu filmden kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D REDFLOAT1(Patlamış mısırların hepsini zorla yedir)

kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D Anibull2Sevgililer gününde sana ayı alırsa kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D REDFLOAT1(anla işte zevkini)
kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D Anibull2Hayır o arkadaşınla görüşmeni istemiyorum kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D REDFLOAT1 (!!!!!!)
http://yaseminmelihloveyou.spaces.live.com/?lc=1055

kızlar ne zaman bırakılmalıdır ben hariç tabi beni bu konularda bırakmasınlarda:D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-