UNDERGROUNDRAP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UNDERGROUNDRAP

Anasayfabenim köşem buyrun I_icon_mini_portalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

benim köşem buyrun

3 posters
YazarMesaj
alev_47
Bağımlı Üye

Bağımlı Üye
alev_47

Kadın
Lakap : UYUYAN GÜZEL
Ruh hali : benim köşem buyrun Hacker10
Takım : benim köşem buyrun 1450

benim köşem buyrun Empty
MesajKonu: benim köşem buyrun   benim köşem buyrun Icon_minitimePtsi Haz. 23 2008, 13:32

EVLİLİĞİN BÖYLESİ

Nasrettin Hoca evlen­ meye niyetlenir. Eş- dost bir hatuncağızı öve öve göklere çıka­ rırlar. Şöyle huylu! Böyle soylu! — Dünyalar güzeli... Hoca'nın gönlünü çelerler. Evlenirler. Zifaf gecesi yüz görümlüğünü veren Ho­ ca, gelinin duvağını kaldırır. Aman Allah'ım! Çirkin bir gelin. Gelin hanım, kocasına sadakatini göstermek için: — Hoca efendi, akrabalarından kime görüneyim, ki­me görünmeyeyim? diye sorar. Hoca şaşkın: — Aman hatun, bana görünme de kime görünürsengörün... der.

ALMA ALMA

Bir gün nasrettin hoca elma satıyormuş.her gittiğinde alma alma diyormuş.herkeste elmadan bahsetiyor sanmışlar. ve bir adam gelip bir kilo almış ve elmalar çürük çıkmış.adam gelip hocam bu elmalar çürük demiş. hoca ben sana demedimmi alma alma

KAVUK

Hoca bir gün arkadasiyla konusuyormus arkadasi demis ki : -Ya hocam dün sizin evden bir ses çikti. Bu neydi?. Hoca ise : Hiç sadece hanimla biraz tartistik kavugum merdivenlerden yuvarlandi, demis. Arkadasi : -Yahu hocam hiç kavuktan bu kadar ses çikar mi?, demis. Hoca : -Ya anlasana içinde bende vardim, demis

KADIN ADABI

Bir gün Nasreddin Hoca eşeği ile giderken kadıya rastlamış. Kadı Hocayla alay edip : -Hocam, iki kardeş nereye gidiyorsunuz? diye sormuş. Evet efendim, kardeşiniz "canım sıkıldı bir ahbabın evine götürün" dedi de onu sizin eve götürüyorum.Size rastladık yolumuz kısaldı, diye cevap vermiş Nasreddin Hoca

SIKTIM

bir gün yoldan geçen bir adam nasrettin hocanın kedisini yıkadığını görürler.bunun üerine kedisini yıkamaya devam ederse kedisinin öleciğini söyler.1 saat sonra adam tekrar aynı yerden geçer ve kedinin yol kenarında cesedini görürler. bunun üzerine hocanın evine gidip sana yıkama demiştim der.hoca da cevap olarak zaten ben de yıkamayı bırakmıştım ama suyu çıksın diye sıktığım için öldü demiş

NAMAZ

hoca bi gün camiye gitmiş namaz kılacakmış hoca vaaz verirken demişki sağ tarafıızda melekler sol tarafınızda şeytan bulunur. Bunu duyan hoca namaz sonunda selam verirken sağa dönmüş meleklere esselamün aleyküm demiş sola dönüp şeytanlara iktirin len burdan deyip namazı bitirmiş.

100 ÖPÜCÜK
Yurt dışınnda yaşayan adam karısına bir mail gonderiyor: Sevgili karıcığım, bu ay maaşımdan sana para gönderemiyorum, onun yerine 100 öpücük gönderiyorum. Sen benim bir tanemsin. Kocan Allen

Karisi da ona cevap veriyor,

Sevgili askim,
Gonderdigin 100 öpücük için tesekkür ederim. Masraflar söyle;
1- Sütçü bir aylik süt için 2 öpücügü kabul etti,
2- Elektrikçi 7 öpücükten sonra anlasmaya razi oldu,
3- Evsahibi kira için hergün 2-3 defa ugruyor,

4- Bakkal sadece öpücüge razi olmadi, ona ilave baska seyler de verdim,
5- Diger masraflar toplam 40 öpücük...

Beni lütfen merak etme, daha 35 öpücük bakiyem var ve bu ayi
çikarabilirim.
Gelecek ay için de ayni yönde mi plan yapmaliyim? Lütfen bilgi ver.

Sevgili karin Josephine

ŞİŞMAN GELİN
Arap zengin iskoçyalı müstakbel kayınpederi ile konuşuyordu:
- Kızınızı bana verirseniz size onun ağırlığınca altın vereceğim.
- Bana iki hafta müsade etmeniz mümkün mü?
- Böyle iyi bir teklif için iki hafta düşünmek çok değil mi?
- Düşünmek için değil kızımı şişmanlatacağım da...

http://yaseminmelihloveyou.spaces.live.com/?lc=1055
TürkRap
Administatör

Administatör
TürkRap

Erkek
İş/Hobiler : basketbol oynamak
Lakap : Chawush
Ruh hali : benim köşem buyrun Rahat10
Takım : benim köşem buyrun 1446

benim köşem buyrun Empty
MesajKonu: Geri: benim köşem buyrun   benim köşem buyrun Icon_minitimePtsi Haz. 23 2008, 13:34

sağol alev eline sağlık
https://undergroundrap.all-up.com
el_diablo
Administatör

Administatör
el_diablo

Erkek
Ruh hali : benim köşem buyrun Centil10
Takım : benim köşem buyrun 1447

benim köşem buyrun Empty
MesajKonu: Geri: benim köşem buyrun   benim köşem buyrun Icon_minitimeSalı Tem. 01 2008, 10:43

iyi paylaşım eline sağlık alev

benim köşem buyrun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-